Reference

 

Úspěšně složená opravná zkouška z matematiky za celý 4. ročník střední školy, a to jen díky Jurajovi. Má úžasný a trpělivý přístup, příklad vysvětlí klidně i 5x za sebou, a hlavně dokáže podpořit. Jsem mu moc vděčná, jeho doučování mohu jen DOPORUČIT!

Marie S.

Přečíst více

 

 

 

 

Doučování matematiky - O mně

Doučování matematiky - O mně

 

 

  Doučování matematiky - Juraj Biely Mgr. Juraj Biely

 

Na úspěchu mých studentů mi skutečně záleží!

 

Dobrý den,

jmenuji se Juraj Biely, je mi 38 let, jsem svobodný, bezdětný :) Narodil jsem se a studoval jsem na Slovensku. Vystudoval jsem Gymnázium Angely Merici v Trnavě a následně matematiku na Fakultě Matematiky, Fyziky a Informatiky Univerzity Komenského v Bratislavě (MatFyz). Rok jsem pracoval jako matematik-vývojář matematických modelů pro hrací automaty. Dva roky jsem pracoval jako programátor.

 

Rád Vás připravím na VŠ zápočet a zkoušku, SŠ i VŠ přijímačky, maturitu, písemku či reparát. Příjemná spolupráce, individuální přátelský přístup, časová flexibilita, trpělivost a upřímná snaha pomoci jsou u mě samozřejmostí.

 

Doučování matematiky se věnuji od svého 3. ročníku SŠ, tedy už 22 let s velmi pozitivními výsledky. Úspěšně jsem doučil již přes 1000 studentů. Věřím, že pomůžu i právě Vám...

 

 

Mgr. Juraj Biely - Diplom

 

Mgr. Juraj Biely - Vysvědčení o Státní zkoušce

 

Mgr. Juraj Biely - Vysvědčení o Maturitní zkoušce

 

Další Nabídka

 

Přijímačky a maturita z matematiky ke stažení

Stáhněte si testy z minulých let

Přijímačky 2015-2020

Maturita 2010-2020

 

Sbírka úloh z matematiky

Propočítejte si online příklady

Sbírka Úloh z Matematiky se Správnými Výsledky