Reference

 

S doučováním jsem byl vysoce spokojen. Juraj má trpělivost, velmi příjemný přístup a pomohl mi vše pochopit.. Nejlepší doučování matematiky, jaké jsem měl, mohu jen doporučit.

T.D.

Přečíst více

 

 

 

 

Doučování matematiky online

Doučování matematiky přes Skype

 

 

Fantastická nabídka online doučování matematiky přes Skype!

Ať jste odkudkoliv, stačí se připojit k internetu a doučování může začít! Nemusíte nikam cestovat, vše probíhá v pohodlí Vašeho domova.

 

Prostřednictvím Skype se vzájemně vidíme i slyšíme, čili se jedná o plnohodnotné doučování. Navíc vidíte všechno, co píšu na svou obrazovku, stejně, jako bych seděl vedle Vás a psal na papír, takže příklady počítáme spolu.

 

S doučováním matematiky přes Skype mám bohaté, mnohaleté zkušenosti. Doučil jsem tímto způsobem již stovky žáků a studentů. Za tímto účelem jsem vytvořil i online sbírku úloh www.priklady.com, ze které čerpám příklady na počítání se studentem, když nemá k dispozici vlastní příklady na přepočítání.

 

Pokud je pro Vás takovýto způsob výuky nový, cizí, či nepředstavitelný, určitě se mi ozvěte. Dohodneme si zkušební, bezplatné Skype doučování, a jsem přesvědčen, že na doučování matematiky online změníte svůj názor :-) Stačí zmínit, že máte zájem o zkušební online doučování matematiky..

 

~ Neváhejte mě kontaktovat!

 

Co je Skype?

 

Skype je jednoduchý internetový program, přes který mohou lidé spolu komunikovat, i když se nacházejí na různých místech. Mohou se vzájemně vidět, slyšet, psát si zprávy (chatovat), sdílet obrazovku a posílat si soubory. V případě potřeby jsou umožněny i skupinové hovory, do nichž se může zapojit až 25 účastníků. To vše zcela zdarma. Jediné, co k tomu třeba, je mít k počítači připojenou webkameru a mikrofon.

 

-> Klikněte sem pro stažení programu Skype <-

 

Další Nabídka

 

Přijímačky a maturita z matematiky ke stažení

Stáhněte si testy z minulých let

Přijímačky 2015-2023

Maturita 2010-2023

 

Sbírka úloh z matematiky

Propočítejte si online příklady

Sbírka Úloh z Matematiky se Správnými Výsledky